Jak być kobietą na wzór Niepolanej?

Misja i rola kobiety w kulturze chrześcijańskiej, judaistycznej, japońskiej i chińskiej

Spotkanie z o. dr Janem Koniorem SJ,
jezuitą, filozofem, teologiem, kierownikiem duchowym, sinologiem

18 marca 2019 godz. 18.00

Wrocław, Ostrów Tumski, ul. św. Marcina 12
Klasztor Sióstr Szkolnych de Notre Dame

Więcej: kliknij na plakat

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Otwarte spotkanie dla mężczyzn odbędzie się w piątek 22 marca w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św. Po Eucharystii Robert Golej - mąż, ojciec siedmiorga dzieci, dr nauk o zarządzaniu wygłosi konferencję dla mężczyzn o silnych nerwach pt.: "Pycha, obłuda i gniew".

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Dzień Odnowy Duchowej Mężczyzn

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejny wyjazd "24h dla Pana" do Barda w dniach 5-6 kwietnia 2019 oraz do wspólnej modlitwy, wielbienia Jezus Chrystusa i wysłuchania konferencji pod tytułem „Komunikacja w małżeństwie”, którą poprowadzi Grzegorz Dzwonkowski. Pedagog specjalny, prowadzący wrocławski ośrodek mediacji i edukacji. Grzegorz jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale również doświadczonym małżonkiem od 23 lat, i ojcem trzech córek.

Podczas wyjazdu opiekę duchową Mężczyznom św. Józefa we Wrocławiu zapewni ojciec Andrzej Smołka SSCC.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ (formularz jest na dole strony).

Zachęcamy do jak najliczniejszego wsparcia działań rewitalizacyjnych będącego w bardzo trudnej sytuacji kościoła św. Michała Archanioła na Wrocławskim Ołbinie przy ul. Prusa. Kościół ten od wielu lat służy wspólnocie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Michael oraz wielu innym dziełom charyzmatycznym.

Petycję z prośbą o przyznanie dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i innych organów decyzyjnych można podpisać TUTAJ.

IV Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne

Ochrzczeni i rozpaleni, czyli zawsze młodzi

26-27 stycznia 2019
sobota-niedziela

o. Antonello Cadeddu
i o. Enrique Porcu

Wrocław, Hala Stulecia
sala audytoryjna

Program, więcej informacji, zapisy TUTAJ