Zapraszamy na spotkanie dla kobiet w każdym wieku - uMiłowane. Będzie to dzielenie się Słowem Bożym oraz autorski warsztat "Historia Judyty - stań się pewną siebie kobietą".

DATA: 10-12-2022 r., godz. 15:00-18:00

MIEJSCE: Dom Notre Dame, św. Marcina 12, Wrocław

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zapisy od 7-12-2022 r.)

KOSZT: 60 zł

Spotkanie poprowadzi Paula Ciosek, terapeuta, pedagog, trener umiejętności społecznych, znana w social mediach jako Autostrada do Bożego świata.

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://facebook.com/events/s/spotkanie-i-warszaty-dla-kobie/1004083143881736/

 

W czwartek 29.12.2022 r odbędzie się w Parafii Św. Wawrzyńca w Cerekwicy nieopodal Trzebnicy Msza Święta, a po Eucharystii, ostatnie w tym roku kalendarzowym, Nabożeństwo do Św Szarbela. Rozpoczęcie o godzinie 19:00. Po Mszy Świętej rozpocznie się nabożeństwo od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Będzie też obrzęd Egzorcyzmowania wody, soli i oleju. Na koniec Nabożeństwa będzie można skorzystać z indywidualnej modlitwy wstawienniczej z namaszczeniem Olejem św. Szarbela. Proboszcz Ksiądz Jacek Olszewski serdecznie zaprasza.

Zapraszamy na cykl 6 spotkań (katecheza
+ adoracja) pod tytułem
"ŻYĆ EUCHARYSTIĄ".

Spotkania prowadzi dr Sławomir Zatwardnicki - Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

Miejsce spotkań: Rotunda św. Gotarda w Strzelinie.

Więcej informacji na plakacie.

 

 

W czwartek 24.11.2022 r odbędzie się w Parafii Św Wawrzyńca w Cerekwicy Msza Święta, a po Eucharystii Nabożeństwo do Św Szarbela. Rozpoczęcie o godzinie 19:00. Po Mszy Świętej rozpocznie się Nabożeństwo do Św Szarbela od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Będzie też obrzęd Egzorcyzmowania wody, soli i oleju. Na koniec Nabożeństwa będzie można skorzystać z indywidualnej modlitwy wstawienniczej. Proboszcz Ksiądz Jacek Olszewski serdecznie zaprasza.

 

Zapraszamy na spotkanie dla kobiet - uMiłowane.

uMiłowane to spotkania ze Słowem Bożym i autorskie warsztaty, podczas których na podstawie omawianych historii kobiet biblijnych, mamy okazję pracować nad rozwojem duchowym i emocjonalnym. Spotkania uMiłowanych mają służyć rozwojowi przez Słowo, bo to ono będzie nas prowadzić.

uMiłowane to także przestrzeń, w której możesz doświadczyć, czym jest siła wspólnoty kobiet. Każda z nas potrzebuje kobiecego wsparcia i miłości, a co za tym idzie - budującej relacji z drugą kobietą. Wierzę, że spotkania uMiłowanych to czas, w którym doświadczymy wzajemnego ubogacania.

Spotkanie prowadzi Paula Ciosek, terapeuta, pedagog, trener umiejętności społecznych znana w social mediach jako Autostrada do Bożego Świata.

Zapisy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapisy trwają do 02.11.2022r.

Zapisz się już dzisiaj i spędź czas w Bożym towarzystwie