Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne serdecznie zaprasza na 2 w 1:

Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne + Rekolekcje

które odbędą się w dniach 29 listopada - 1 grudnia 2019
(od piątku do niedzieli) przy klasztorze oo. franciszkanów przy ul. Kruczej we Wrocławiu.

Więcej informacji i zapisy TUTAJ

Wspólnota Jezusa Miłosiernego zaprasza 03-10-2019 na godzinę 18:00
do parafii p.w. NMP Różańcowej
w Kiełczowie, ul. Wrocławska 79 na

Mszę św. – intencja dziękczynna:
Za dar życia Ojca Andrzeja Smołki,

aby Jezus był uwielbiony we wszystkich dziełach, które uczynił przez Jego posługę, z prośbą o przyjęcie Go do grona zbawionych w niebie.

Podczas Eucharystii będziemy dziękować za dar życia Ojca Andrzeja, za Jego kapłańską posługę i uwielbiać Jezusa we wszystkich dziełach, które uczynił przez ręce tego kapłana.

Nasza Wspólnota wiele zawdzięcza Ojcu Andrzejowi – formację, Seminarium Odnowy Wiary, liczne konferencje i spotkania. Był dla nas kapłanem, spowiednikiem, dla wielu kierownikiem duchowym, a przede wszystkim przyjacielem, który zawsze mówił: Pamiętaj, Jezus Cię kocha!

Przybądźmy licznie na Eucharystię i na Adorację Najświętszego Sakramentu, aby wspólnie z chórem Jutrzenka adorować i uwielbiać Jezusa przez Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.

Zapraszamy w piątek 25 października na Mszę świętą w 30 dzień po śmierci
O. Andrzeja Smołki.

25.10.2019 godz. 19.00

Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego
Wrocław, Plac Grunwaldzki 3

Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji
Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła

Zapraszamy na sesję jesienną
Szkoły Życia Chrześcijańskiego - Filia Wrocław

11-13.10.2019

STOPNIE 0A 0B 1 2

Podczas sesji jesiennej będziemy gościć br. Piotra Kurkiewicza.

Liceum Sióstr Urszulanek Plac Nankiera 16, Wrocław

Szczegółowe informacje i zapisy w formularzu.

5 września Dobry Bóg zaprosił do Siebie śp. Ojca Andrzeja Smołkę SSCC, naszego, Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, duchowego opiekuna.

Najbliższą Eucharystię podczas piątkowego spotkania 27 września w kościele pw. św. Piotra i Pawła przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu o 19.00, odprawimy w intencji o wieczne szczęście w Królestwie Niebieskim dla Ojca Andrzeja. Chcemy też podziękować Bogu, że postawił na naszej drodze niezwykłego Kapłana. Człowieka, który był nam nie tylko duchowym opiekunem ale również ojcem, przyjacielem, doradcą, wsparciem i pocieszycielem… Po ludzku jest nam smutno i czujemy duży żal, że już nie spotkamy Ojca Andrzeja, nie pożartujemy i nie wysłuchamy jego słów, trafiających prosto do naszych serc…. Cieszymy się jednak, bo jesteśmy przekonani, że Ojciec Andrzej chodząc przez życie ścieżkami Pana, dotarł i zamieszkał w Domu Swego Ojca. Parafrazując słowa św. Pawła powszechnie wiadomo, że Ojciec Andrzej był listem Chrystusowym dzięki swojemu posługiwaniu, listem napisanym nie atramentem, lecz Duchem Boga żywego; nie na kamiennych tablicach, lecz na żywych tablicach serc.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 28 września 2019 o godz. 12.00 w Starym Wielisławie koło Polanicy Zdroju.

„Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre.” (2 Kor 5,10)