Od siedmiu już lat we wrocławskiej parafii p.w. Chrystusa Króla (zgromadzenie księży salezjanów przy ul. Młodych Techników we Wrocławiu) organizowane jest wyjątkowe wydarzenie - wigilia uroczystości Chrystusa Króla.

Spotkanie rozpoczyna się w sobotę, dzień przed uroczystością Chrystusa Króla o godz. 18.00 od tego, co najważniejsze, czyli uroczystej Eucharystii pod przewodnictwem ks. biskupa Macieja Małygi, przy wsparciu chóru i orkiestry przygotowywanych specjalnie na tę uroczystość. Po jej zakończeniu odbędzie się konferencja o. Adama Szustaka w temacie Królestwa Jezusa Chrystusa.
 
Bezpośrednio po konferencji zespół Wrocław Wielbi wraz z ks. Pawłem Druszczem prowadzi modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. W tym samym czasie będzie również możliwość przystąpienia do sakramentu Pokuty i Pojednania.

W ubiegłym roku w wydarzenie włączyło się wiele wspólnot charyzmatycznych i uwielbieniowych z Wrocławia, niektóre zgromadzenia zakonne, częściowo Odnowa w Duchu Świętym, a także ks. rektor Włodzimierz Wołyniec razem z alumnami z Wyższego Seminarium Duchownego.

Księża Salezjanie serdecznie zapraszają.

Link do wydarzenia na FB:
https://fb.me/e/EyuOVYst

Konferencja ks. bpa. Macieja Małygi:
https://youtu.be/FU0pUA1hV8M?feature=shared

Utwór Christus Vincit wykonany na zakończenie Mszy Świętej:
https://www.youtube.com/watch?v=TWfJyai6AIw