Czym jest owa NaProtechnologia ang. NaProTechnology? To technologia naturalnej prokreacji, jest metodą leczenia stosowaną na świecie, wykorzystywaną w leczeniu:

  • problemów z płodnością
  • nawykowych poronień
  • zespołu napięcia przedmiesiączkowego
  • depresji poporodowej
  • nawracających torbieli na jajnikach
  • endometriozy
  • zespołu policystycznych jajników PCOS
  • zaburzeń hormonalnych
  • poprawy jakości nasienia u mężczyzny oraz jakości śluzu płodnego u kobiety itp.

Więcej informacji, w tym materiały z konferencji, znajdziecie na portalu: 
http://naprotechnologia.wroclaw.pl/category/materialy/video-materialy/

Polecamy szczególnie wykłady dr. Macieja Barczentewicza
oraz doświadczenie leczenia naszych znajomych.

LIST:

Witamy serdecznie,

Kłania się Piotr Krajewski z fundacji Evangelium Vitae - współorganizator konferencji o Naprotechnologii, która odbyła się w marcu br. we Wrocławiu, wraz z żoną Magdą.

Zwracamy się do Państwa z prośbą.
Otóż nasza konferencja "Naprotechnology w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności" pod patronatem m.in. Akademii Medycznej, miasta Wrocław, Dolnośląskiej Izby Lekarskiej cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem - było ok. 600 osób, głównie ze środowisk medycznych i akademickich. Widzimy wielką potrzebę, aby we Wrocławiu powstał choćby 1 gabinet Naprotechnology wraz z wyszkoloną kadrą. Skala problemów z płodnością jest bardzo duża. Wiele par boryka się z problemem ogólnie nazywając "niepłodności". Jednak lekarze nie umieją często pomóc parom, gdyż po prostu nie dysponują potrzebną wiedzą na ten temat. Ponadto nie szukają przyczyn problemów z płodnością a jedynie starają się zaradzić skutkom. 

Naprotechnology zajmuję się również leczeniem nawykowych poronień oraz depresją poporodową. Osobiście jesteśmy z mężem wdzięczni Bogu, iż trafiliśmy na lekarza, który zna metody Naprotechnology, gdyż bez jej pomocy stracilibyśmy drugie nasze dziecko, które lada dzień się narodzi - Agnieszkę:)

W związku z tym "Naprotechnology" jako metoda diagnozy i leczenia niepłodności jest bardzo ważna i potrzebna. Chcemy umożliwić dostęp do usług leczenia Wrocławianom i Dolnoślązakom. Obecnie wiele par musi jeździć do Lublina, Warszawy czy Krakowa.

Wraz z Fundacją Evangelium Vitae, która otrzymała budynek Szpitala na Rydgiera 22 we Wroclawiu, chcemy uruchomić jak najszybciej taki gabinet ginekologiczny. Równocześnie we wrześniu w Łomiankach pod Warszawą odbędzie się szkolenie dla lekarzy i instruktorów Naprotechnology, które przeprowadzi zespół dr. Hilgersa z USA - twórcy Naprotechnology. Szkolenie to również wymaga dofinansowania (koszt to ok 15 000 zł/osobę). Wiemy, ze z Wrocławia zgłosiło się 3 lekarzy oraz 6 instruktorów, z którymi mamy kontakt w zakresie pomocy przy szkoleniu oraz pracy w przyszłym ośrodku Naprotechnology we Wrocławiu.

To takie plany. A co teraz. Niedawno uruchomiliśmy akcję zbieranie środków na ten cel (kadry i gabinet Napro we Wroclawiu). Chciałabym Państwa prosić o patronat temu dziełu, możliwość promocji np. na stronie organizacji, wsparcie oraz rozesłania tej informacji do wszelkich osób mogących pomóc w realizacji tworzenia ośrodka leczenia problemów z płodnością we Wrocławiu (list z prośbą o wsparcie w załączniku). Otrzymaliśmy patronat Arcybiskupa oraz Departamentu Spraw Społecznych miasta Wrocławia. Zbieramy kolejne patronaty i środki na ten cel. W sumie potrzebujemy ok 490 tyś zł. Jeśli to możliwe prosimy również o wsparcie. 

Wesprzyj dzieło Naprotechnologii, przelewając pieniądze na konto fundacji.

Dane do przelewu:
Fundacja Evangelium Vitae
ul. Rydygiera 22-28
50-249 Wrocław

Nr konta: 50 1370 1301 0000 1701 4553 0000

tytuł przelewu: „na stypendia i gabinet”

przelewu można też dokonać z poziomu strony www online:http://naprotechnologia.wroclaw.pl/pokonferencyjne-inspiracje/