Któż jak Bóg!
Bracia i Siostry z wrocławskich Wspólnot!

Już za kilka dni, w nocy 3-4 września, z I piątku na I sobotę miesiąca, odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem "Ogień Dwóch Serc", w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.
Tym razem spotykamy się w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ulicy Prusa 78.

Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 18:00, po której odbędzie się nabożeństwo ewangelizacyjne, a następnie będziemy przez całą noc trwać na modlitwie i uwielbieniu przed Najświętszym Sakramentem. Zakończymy modlitwą różańcową o godz. 6:00 rano i Eucharystią poranną o godz. 7:00.

Podczas nocy uwielbienia nie zabraknie modlitwy w intencji parafii pw. św Michała Archanioła, ale także archidiecezji, miasta, jego mieszkańców i władz, w intencji Polski i świata. To będzie noc zbliżania się do płonących miłością Serc – Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu i cieszymy się, że jest coraz więcej wspólnot włączających się w dzieło "Ogień Dwóch Serc", będące przygotowaniem do V weekendu ewangelizacyjnego "Ochrzczeni Ogniem". Prosimy również adresatów tego listu - liderów wspólnot, o przesłanie wiadomości o wydarzeniu do pozostałych braci i sióstr w waszych wspólnotach.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!

Karmelita Bosy o. Krzysztof Piskorz od Miłosierdzia Bożego OCD
"Katolicy na ulicy", organizatorzy "Ognia Dwóch Serc" i V edycji „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Mariola Chometa: tel. 601 735 399