Mężczyźni św. Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na otwartym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 22 marca 2024 r., o godz. 18:00 w kościele pw. św. K. Boromeusza przy ul. Kruczej 58 we Wrocławiu. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Eucharystii, po której będzie czas Adoracji Najświętszego Sakramentu. Następnie po przerwie na kawę i herbatę konferencję pt. „Józef w oczach Maryi" wygłosi ks. Jerzy Morański SDS - kapelan Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, rekolekcjonista.

Zapraszamy mężczyzn na pierwszą Pielgrzymkę Mężczyzn Dolnego Śląska do Sanktuarium w Krzeszowie, która odbędzie się 11 maja 2024 r.
Do Krzeszowa, do Maryi i Józefa, każdy przybywa we własnym zakresie, natomiast na miejscu jest przewidziana Eucharystia, konferencja, koronka do św. Józefa oraz rozmowy w małych grupach.
Do udziału w tym między-diecezjalnym, między-wspólnotowym wydarzeniu zaproszeni są wszyscy mężczyźni bez względu na ich wiek, status materialny czy społeczny, stan świecki czy duchowny.  Koordynowaniem pielgrzymki zajmuje się Komitet Organizacyjny „Męskie Poruszenie”, który tworzą mężczyźni zaangażowani w męskich wspólnotach działających w diecezjach: legnickiej, świdnickiej i wrocławskiej, np. Żołnierze Chrystusa, Rycerze Kolumba, Męskie Plutony Różańcowe, Mężczyźni św. Józefa, Męskie Róże Różańcowe, Straż Maryjna,  Zakon Rycerzy Św. Jana Pawła II Wielkiego, Gwardia Matki Bożej Miłosierdzia oraz katolicy spoza wspólnot.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 24 listopada 2023 r. o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.  Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz sakramentu pokuty i pojednania. Po Eucharystii konferencję pt. „Męski rachunek sumienia” wygłosi ks. dr Jan Konior SJ – jezuita, filozof, teolog, sinolog, rekolekcjonista, nasz przyjaciel.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 27 października 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.  Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz sakramentu pokuty i pojednania. Po Eucharystii konferencję-świadectwo pt. „Nawrócony do służenia” wygłosi Marcin Blicharz – w przeszłości narkoman, bezdomny, obecnie służący i działający na rzecz osób uzależnionych, żyjących na ulicy.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejne wydarzenie z cyklu "24h dla Pana", które odbędzie się 06-07 października 2023 w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Świdnickiej im. św. Anieli (nad stacją PKP) w Bardzie (78 km od centrum Wrocławia). Rekolekcje pt. „Siła męskiej słabości” poprowadzi ks. Janusz Gorczyca –  proboszcz parafii pw. św. Maurycego we Wrocławiu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto jak najszybciej podjąć decyzję o rejestracji.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na pierwszym po wakacjach spotkaniu, które odbędzie się w piątek 22 września 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Do 19.15 Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Grzech i sakrament spowiedzi” wygłosi br. Artur Pokrzywa OFMCap – kapucyn, egzorcysta Archidiecezji Wrocławskiej.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na ostatnim przed wakacjami spotkaniu, które odbędzie się w piątek 23 czerwca 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu, po której o 19.15 rozpocznie się Msza Św. Mężczyźni św. Józefa proponują głębsze przeżywanie męskiej jedności w modlitwie poprzez wspólne adorowanie Jezusa Chrystusa, ofiarując u stóp Krzyża białe kamienie z wypisanymi imionami synów i córek. Niech ich aniołowie czuwają nad nimi teraz i zawsze a szczególnie w okresie wakacyjnej przygody. Po Eucharystii świadectwo pt. „Radość ojcostwa 2.0” wygłosi Roman Rawiak - ojciec pięciorga dzieci, mąż, przedsiębiorca, mężczyzna św. Józefa

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 26 maja 2023 o godz. 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Do 19.15 Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Mężczyzna – rodzaj męski czy nijaki” wygłosi Mieczysław Guzewicz – ojciec trojga dzieci, rekolekcjonista, dr teologii biblijnej, przyjaciel Mężczyzn św. Józefa.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 28 kwietnia 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Do 19.15 Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Odnaleźć nadzieję w Krzyżu Jezusa” wygłosi J.E. ks. biskup Maciej Małyga – doktor nauk teologicznych, biskup pomocniczy wrocławski od 2022.

Tydzień po Wielkanocy tj. 14-15 kwietnia 2023 odbędzie się w Centrum Spotkań i Dialogu Misjonarzy Klaretynów w Krzydlinie Małej kolejne, wyjazdowe wydarzenie Mężczyzn św. Józefa z cyklu "24h dla Pana" – Dzień Odnowy Duchowej Mężczyzn. Rekolekcje pt. „Daję Słowo” poprowadzi: o. Krzysztof Piskorz OCD – karmelita bosy, opiekun Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego „Katolicy na Ulicy”. Link do rejestracji - TUTAJ (formularz znajduje się na dole strony).

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 24 marca 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Drogi Krzyżowej. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Charyzma św. Józefa” wygłosi ks. Janusz Gorczyca - proboszcz parafii pw. św. Maurycego we Wrocławiu.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na otwarte spotkanie dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 24 lutego 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpoczyna się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek 25 listopada 2022 o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Na początku jest możliwość osobistego spotkania ze Zbawicielem podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek 28 października 2022 r. o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Zaczynamy jak zwykle od osobistego spotkania z naszym Zbawicielem podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, pragnące przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Mężczyzna silny różańcem” wygłosi ks. Krzysztof Piskorz OCD – karmelita bosy, opiekun Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego „Katolicy na Ulicy”.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na pierwsze po wakacjach spotkaniu, które odbędzie się w piątek 23 września 2022  o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Eucharystii Andrzej Sowa - Kogut nawrócony długoletni narkoman, wyrwany z piekła dzięki Bogu, wygłosi konferencję pt. „Powrót do domu Ojca”.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają małżonków na rekolekcje dla małżeństw, które odbędą się 10 września w Trzebnicy w sali klasztoru Kongregacji Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza przy ul. Ks. Bochenka 30 w Trzebnicy.  Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto w miarę szybko dokonać zgłoszenia. Link do rejestracji  https://mezczyzniwewroclawiu.pl/malzenstwo-milosc-i-cierpienie-10-09-2022. Zapisy są prowadzone do 31 sierpnia 2022. Po tym terminie zostaną rozesłane potwierdzenia udziału oraz wszelkie dodatkowe szczegóły. Rekolekcje pt.: „Małżeństwo – miłość i cierpienie” poprowadzi rekolekcjonista z długoletnim stażem małżeńskim Mieczysław Guzewicz, ojciec trojga dzieci, doktor teologii biblijnej, członek Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek  27 maja 2022 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Radość ojcostwa” wygłosi Karol Białkowski –  ojciec pięciorga dzieci, Redaktor Naczelny Wrocławskiego Gościa Niedzielnego.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się już w tym miesiącu w dniach od 11 do 13 maja w Katedrze Wrocławskiej. Konferencję pt. "Duma i priorytety" wygłosi: ks. Jerzy Morański SDS – kapelan wspólnoty Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, duszpasterz, rekolekcjonista. W uzupełnieniu wysłuchamy również inspirujących świadectw Mężczyzn św. Józefa.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejne wydarzenie z cyklu "24h dla Pana", które odbędzie się 6-7 maja 2022 w klasztorze SS. Urszulanek Unii Rzymskiej w Bardzie Śląskim przy ul. Krakowskiej 31a.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 22 kwietnia 2022 r. o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Usłyszeć i zrozumieć głos Boga” wygłosi Arkadiusz Łodziewski. Wstęp wolny.

Mężczyźni Świętego Józefa zachęcają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się  w piątek  25 marca 2022 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Tym razem mężczyźni zapraszają już o godz. 17.00, aby w jedności z Papieżem Franciszkiem, wznieść modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Następnie rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której ks. Jerzy Morański SDS będzie oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chciałyby skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się  25 lutego 2022 r. o godz. 18:30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Upadłem, aby żyć” wygłosi Tomasz Węgrzyn - Celnik Tomasz i tornado Ducha Świętego,

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym a zarazem pierwszym w tym roku spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się  28 stycznia 2021 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Eucharystii konferencję pt. „Jak dobrze być mężczyzną” wygłosi Jacek Pulikowski - polski pisarz i wykładowca katolicki, terapeuta rodzinny, autor licznych publikacji o tematyce rodzinnej.