Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się  28 maja 2021 r. o 19.30 w kościele pw. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa 78 we Wrocławiu.

Po Eucharystii konferencję pt. „Wzrastanie mężczyzny w sakramencie małżeństwa” wygłosi ojciec dr Ksawery Knotz OFMCap, kapucyn, doktor teologii pastoralnej, duszpasterz prowadzący liczne rekolekcje dla małżeństw i rodzin oraz redaktor naczelny portalu internetowego www.szansaspotkania.net. Ze względu na nadal istniejące obostrzenia dotyczące ilości uczestników wymagana jest rejestracja udziału na stronie: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/28-05-2021.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają na jednodniowe rekolekcje dla małżeństw, które odbędą się 29 maja w Trzebnicy. Konferencję pt. "Tajemnica więzi małżeńskiej" wygłosi: ojciec dr Ksawery Knotz OFMCap – rekolekcjonista, doktor teologii pastoralnej, duszpasterz małżeństw i rodzin. Redaktor naczelny portalu internetowego www.szansaspotkania.net oraz autor wielu publikacji dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się już w tym miesiącu w dniach od 05 do 07 maja w Katedrze Wrocławskiej. Konferencję pt. "Męskość i tożsamość" wygłoszą: ks. dr Jan Konior SJ (Jezuita, filozof, teolog, sinolog, rekolekcjonista) oraz Mężczyzna św. Józefa.

Konferencja jest bezpłatna i otwarta dla każdego mężczyzny po uprzednim zarejestrowaniu poprzez formularz na naszej stronie https://mezczyzniwewroclawiu.pl/meskie-rekolekcje-w-katedrze-wroclawskiej-5-7-05-2021/. Będzie natomiast możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na cele organizacyjne. Ze względu na istniejące obostrzenia Ilość miejsc ograniczona.