26 września 2020 r. zapraszamy na Narodową Pielgrzymkę Mężczyzn na Jasną Górę. Wszelkie informacje zawarte są na stronie www dotyczącej wydarzenia.

 

 

 

Tegoroczna pielgrzymka duchowieństwa i wiernych Archidiecezji Wrocławskiej z całonocnym czuwaniem przed Jasnogórską Ikoną Królowej Polski odbędzie się w dniach 18-19 września 2020.

Podczas całonocnej adoracji Mężczyźni św. Józefa poprowadzą od godziny 23.00 jedną część Modlitwy Różańcowej – Tajemnicę Światła wraz z rozważaniami. Każdy jest zaproszony do wspólnego czuwania z mężczyznami i osobistej modlitwy w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Osoby zainteresowane udziałem są proszone o wypełnienie formularza.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn na powakacyjne, otwarte spotkanie we Wrocławiu, które odbędzie się w piątek 25 września 2020 r. w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu, aby wspólnie się modlić i wielbić Jezusa Chrystusa. Rozpocznie się adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii Ks. Jerzy Morański SDB, były wieloletni opiekun Wspólnoty Słowa Sykomora, wygłosi konferencję pt. „Bóg, honor, mężczyzna” . Wstęp wolny. Nie ma żadnych warunków wstępnych uczestnictwa. Każdy mężczyzna jest zaproszony i mile widziany.   

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają na spotkanie z Abrahamem podczas rekolekcji dla mężczyzn, które odbędą się 5-6 września 2020 r. Konferencję poprowadzi ks. dr Jan Konior SJ - Jezuita, filozof, teolog, sinolog, rekolekcjonista.

Temat: „Abraham, mężczyzna Bożej obietnicy”.

Miejsce wydarzenia:
DOM Notre Dame
ul. św. Marcina 12, Wrocław
(Dawny Gród Piastów Śląskich - najstarsze miejsce na mapie Wrocławia)

Konferencja jest bezpłatna i otwarta dla każdego mężczyzny po uprzednim zarejestrowaniu poprzez formularz na stronie https://mezczyzniwewroclawiu.pl/meskie-rekolekcje-5-6-09-2020/. Oczywiście będzie można podzielić się z koszyczkiem zawartością swojego portfela na koszty organizacyjne, ale jest to absolutnie dobrowolne i niezobowiązujące. „Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9,7).

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.