Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek  27 maja 2022 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Radość ojcostwa” wygłosi Karol Białkowski –  ojciec pięciorga dzieci, Redaktor Naczelny Wrocławskiego Gościa Niedzielnego.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się już w tym miesiącu w dniach od 11 do 13 maja w Katedrze Wrocławskiej. Konferencję pt. "Duma i priorytety" wygłosi: ks. Jerzy Morański SDS – kapelan wspólnoty Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, duszpasterz, rekolekcjonista. W uzupełnieniu wysłuchamy również inspirujących świadectw Mężczyzn św. Józefa.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejne wydarzenie z cyklu "24h dla Pana", które odbędzie się 6-7 maja 2022 w klasztorze SS. Urszulanek Unii Rzymskiej w Bardzie Śląskim przy ul. Krakowskiej 31a.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 22 kwietnia 2022 r. o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Usłyszeć i zrozumieć głos Boga” wygłosi Arkadiusz Łodziewski. Wstęp wolny.

Mężczyźni Świętego Józefa zachęcają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się  w piątek  25 marca 2022 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Tym razem mężczyźni zapraszają już o godz. 17.00, aby w jedności z Papieżem Franciszkiem, wznieść modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Następnie rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której ks. Jerzy Morański SDS będzie oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chciałyby skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się  25 lutego 2022 r. o godz. 18:30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Upadłem, aby żyć” wygłosi Tomasz Węgrzyn - Celnik Tomasz i tornado Ducha Świętego,

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym a zarazem pierwszym w tym roku spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się  28 stycznia 2021 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Eucharystii konferencję pt. „Jak dobrze być mężczyzną” wygłosi Jacek Pulikowski - polski pisarz i wykładowca katolicki, terapeuta rodzinny, autor licznych publikacji o tematyce rodzinnej.