Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn na otwarte spotkanie we Wrocławiu, które odbędzie się w piątek 28 lutego 2020 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu, aby wspólnie się modlić i wielbić Jezusa Chrystusa. Rozpocznie się adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii Janusz Łopata - mąż i ojciec, wdzięczny chrześcijanin, rolnik, strażak, terapeuta, alkoholik wygłosi konferencję pt. "Mąż i ojciec w autorytecie rodziny". Wstęp wolny. Nie ma żadnych warunków wstępnych uczestnictwa. Każdy mężczyzna jest mile widziany.  

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.  

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn na otwarte spotkanie we Wrocławiu, które odbędzie się w piątek 24 stycznia 2020 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu, aby wspólnie się modlić i wielbić Jezusa Chrystusa. Rozpocznie się adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii J.E.ks. Biskup Jacek Kiciński    - Rektor PWT we Wrocławiu - wygłosi konferencję pt. „św. Józef”. Ze słowem Jego Eminencji  Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu wejdą w dziesiąty, jubileuszowy rok swojej działalności.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.   

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają panów do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa, które odbędzie się w piątek 27 grudnia  w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Rozpocznie się o 18.30 adoracją oraz spowiedzią, po której odbędzie się Msza Św. Podczas Eucharystii mężczyźni będą mogli podziękować Bogu za miniony czas, przeprosić za swoje słabości i prosić Najlepszego Ojca o błogosławieństwo na kolejny rok dla swoich rodzin i ich samych.

Następnie będzie czas świętowania cudu narodzin Zbawiciela, bo „gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20). Znajdzie się też okazja na  świadectwa, podsumowania, rozmowy i chwilę refleksji...

 Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.     

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn na otwarte spotkanie we Wrocławiu, aby modlić się i wspólnie wielbić Jezusa Chrystusa, które odbędzie się w piątek 22 listopada w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii ks. prof. dr hab.  Włodzimierz Wołyniec - Rektor PWT we Wrocławiu - wygłosi konferencję pt. „Ojciec – miłość i cierpienie”.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na spotkanie we Wrocławiu, aby modlić się i dziękować Bogu za dobry urlopowy czas oraz wspólnie wielbić Jezusa Chrystusa, które odbędzie się w piątek 25 października w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św. Po Eucharystii Michał Frąckowicz - mąż i ojciec dwójki dzieci, z zawodu i z pasji nauczyciel, rekolekcjonista z centrum Mocni w Duchu - wygłosi konferencję pt. „Bunt nastolatka”.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejny wyjazd z cyklu "24h dla Pana", który odbędzie się 4-5 października 2019. Tym razem spotykanie odbędzie się w Polanicy-Zdroju w Klasztorze Chrystusa Króla – Centrum Rekolekcyjnym Ojców Sercanów. W przeżywaniu tego czasu będzie nam towarzyszył Ojciec Zdzisław Szymczycha SSCC będący w Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi od 28 lat, w tym 22 lata jako kapłan. Zaangażowany w rekolekcje dla Ruchu Światło Życie i Odnowy w Duchu Świętym. Odpowiedzialny za Intronizację Serca Pana Jezusa w rodzinach.

Link do rejestracji: TUTAJ (formularz jest na dole strony).

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Otwarte spotkanie dla mężczyzn odbędzie się w piątek 27 września 2019 w piątek o godz. 18.30 przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Eucharystii konferencję pt. „Czas ojca” wygłosi Andrzej Cwynar założyciel Fundacji „Dla Rodziny”.

Czas to jedyne dobro człowieka, którego nigdy nie ma za dużo a stracony jest nie do odzyskania żadnymi sposobami. Szczególnie ten który ojciec powinien spędzić ze swoimi dziećmi. Bardzo często ojciec w pracy zawodowej doskonale potrafi zorganizować swój czas wg zadań i priorytetów ale w domu okazuje się bezradny. Dlaczego i jak sobie z tym pomóc opowie Andrzej Cwynar.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl