Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na pierwsze po wakacjach spotkaniu, które odbędzie się w piątek 23 września 2022  o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Eucharystii Andrzej Sowa - Kogut nawrócony długoletni narkoman, wyrwany z piekła dzięki Bogu, wygłosi konferencję pt. „Powrót do domu Ojca”.

Każdy nosi na plecach swój bagaż życiowych doświadczeń, takich z których jest dumny i takich, których się wstydzi. Bywają wypierane z pamięci ale czasami wracają po cichu jak złodziej i bardziej lub mniej wywracają bieżące życie do góry nogami. Niestety zdarzają się sytuacje, kiedy stopniowo, niezauważalnie, może niechcący życie toczy się idealnie po równi pochyłej, aż do najgorszego szamba pustki, beznadziei i rozpaczy. I kiedy wydaje się, że to już koniec, wszystko zmarnowane i nie ma już znikąd ratunku pojawia się On, Jezus. Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do poznania dramatycznej historii Andrzeja i jego drogi do piekła i z piekła do Boga.

Program spotkania:

18.00 Adoracja i spowiedź
19.15 Msza Św.
20.15 Kawa i herbata
20.45 Konferencja
21.30 Mała grupa
22.00 zakończenie

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu
http://mezczyzniwewroclawiu.pl
https://www.facebook.com/mezczyzni.we.wroclawiu/