Katolicka Szkoła Uwielbienia

Warsztaty
“Wypłyń na głębię uwielbienia”

Zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty online, podczas których będziemy zgłębiać temat uwielbienia w Słowie Bożym. Spotkania będą odbywać się na platformie ZOOM (prosimy o włączenie kamerek) lub na platformie vimeo (bierne uczestnictwo). Szczegóły dot. połączenia zostaną wysłane e-mailem tydzień przed wydarzeniem.

Treścią przewodnią w naszych rozważaniach będą:
- Uwielbienie z Maryją
- Uwielbienie z Dawidem
- Uwielbienie Psalmami
- Uwielbienie w Dziejach Apostolskich
- Uwielbienie w Eucharystii

Chcemy nie tylko mówić o uwielbieniu, ale także wspólnie się modlić. Spotkania online będą odbywały się raz w miesiącu od lutego do czerwca 2021 roku, a po wakacjach (jeśli będzie to możliwe) zapraszamy na dwuletnią comiesięczną formację Szkoły Uwielbienia.

Warsztaty poprowadzą osoby związane z Katolicką Szkołą Uwielbienia. Są to m.in. członkowie zespołu DNA – DlaNasAbba, przez kilka lat współpracujący ze Szkołą Nowej Ewangelizacji oraz diecezjami: koszalińsko-kołobrzeską, pelplińską i warszawsko-praską; głoszący rekolekcje w całej Polsce i poza jej granicami; odpowiedzialni za wydarzenie Jezus Na Stadionie; ale przede wszystkim to ludzie idący za Jezusem, jak każdy z nas, którzy odkryli powołanie do dzielenia się znakami żywej obecności Boga w ich życiu i posłudze. Więcej informacji na facebookowej stronie Katolicka Szkoła Uwielbienia.
Terminy spotkań on-line:
27.02.2021 - 16:00
20.03.2021 - 16:00
24.04.2021 - 16:00
22.05.2021 - 16:00
05.06.2021 - 16:00

Zapisy TUTAJ

Zapraszamy na: Godzinę Uwielbienia w Dobrzykowicach
Gdzie: Kościół p.w. Narodzenia NMP w Dobrzykowicach, ul. Stawowa 2
Kiedy: Sobota 26.09.2020, godz. 18-19
Prowadzenie: Grupa modlitewna i Odświętna Diakonia Muzyczna Dobrzykowice
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!

Zapraszamy Was do współtworzenia modlitewnego dzieła w naszej Archidiecezji Wrocławskiej w wymiarze wspólnotowej modlitwy za nasze miasto Wrocław.
 
Spotykamy się 13 października 2020 r., w kościele
św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa 78 we Wrocławiu.
 
PLAN SPOTKANIA:
17:30 Nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową
18:00 Eucharystia
19:00 Uwielbienie
21:00 - Zakończenie Apelem Jasnogórskim
 
Droga Siostro i drogi Bracie stańmy wspólnie na modlitwie uwielbienia, upraszając potrzebne łaski dla naszych rodzin, parafii, wspólnot, mieszkańców Wrocławia. 
Złączmy się w jedności, miłości bez podziałów. Przed Bogiem wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi, Bóg nie ma względu na osobę, kocha nas jednakowo, oddał za nas swoje życie.
 
Tym razem spotkajmy się w Parafii Świętego Michała Archanioła, następnym razem miejscem modlitwy może być Wasza parafia, jeśli zostaną poruszone Wasze serca. 
Chcielibyśmy spotykać się na takiej modlitwie co miesiąc.Zaproście waszych Duszpasterzy
 
Zaprasza Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Michael
Z Panem Bogiem
 
Bardzo prosimy o zabranie ze sobą maseczek.
 
Osoba do kontaktu:
Mariola Chometa - tel. 601 735 776