Szkoła Proroków to propozycja dla wszystkich osób formujących się we wspólnotach Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym.
Z pewnością jest to obowiązkowa pozycja dla osób odpowiedzialnych (liderów, animatorów, księży), które na co dzień rozeznają do czego zaprasza ich Duch Święty.
To również propozycja dla osób, które posługują charyzmatem proroctwa, tworzą diakonie prorockie lub zajmują się formacją wewnątrz diakonii. To w końcu propozycja dla wszystkich osób, które mają doświadczenie chrztu w Duchu Świętym.

Charyzmaty są darmo danymi darami łaski do budowania wspólnoty i Kościoła, nie można na nie ani zasłużyć, ani nie można ich wypracować. Tym bardziej nie można stać się prorokiem po odbyciu Seminarium.

Szkoła Proroków pomoże nam określić kim jest prawdziwy prorok, na czym polega Jego posługa we wspólnocie oraz pomoże rozeznać dar proroctwa.
Szkoła Proroków kładzie szczególny nacisk na praktyczne wykorzystanie zawartych treści.
Formacja dla całej wspólnoty pomoże zbudować jedność, uporządkuje wiedzę o charyzmacie prorockim, pomoże się otworzyć na ten dar we wspólnocie.
Szkoła Proroków może być również doskonałym uzupełnieniem Seminarium o Wspólnocie. Głównym głoszącym jest ks. Mateusz Kicka, prezbiter diec. zamojsko-lubaczowskiej, autor wielu książek o proroctwie, rekolekcjonista, zaangażowany we wspólnotę Mamre. Osoby, które korzystały ze Szkoły Proroków w diec. przemyskiej i lubelskiej w tym wydaniu znajdą nowe interesujące treści.

Zapisy: https://bit.ly/3j8uW0M

START: 08.11.2021 r.

ZAKOŃCZENIE: 06.12.2021 r.

Podręcznik uczestnika: https://agappe.shop/strona-glowna/24-szkola-prorokow-podrecznik-uczestnika.html

Koszt podręcznika: 10 zł (posiada imprimatur)

Koszt seminarium: dobrowolna ofiara