1. FOLDER INFORMACYJNY DLA KS. PROBOSZCZA

W załączeniu przekazujemy folder, którym można posłużyć się w rozmowach z Księdzem Proboszczem, aby zachęcić do umieszczenia w ogłoszeniach parafialnych zaproszenia do przyłączenia się do internetowych rekolekcji ODDANIE33. Folder do pobrania - TUTAJ.

Dobrą praktyką jest również, po uzgodnieniu z Ks. Proboszczem danej Parafii, aby po każdej Mszy św. wieczornej odczytać skrócony tekst rozważań dla osób, które są obecne w Kościele oraz dla osób łączących się w transmisji online. Jest to inicjatywa skierowana dla tych, którzy nie mają dostępu do internetu.

 

2. Przykład ogłoszeń parafialnych na temat ODDANIE33

Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza do udziału w internetowych rekolekcjach ODDANIE33 przygotowujących do całkowitego oddania się Matce Bożej,  a za Jej pośrednictwem – Jezusowi.

33-dniowe rekolekcje:

  • rozpoczną się 10 maja 2021 r. Mszą św. o godz. 19:00
  • zakończą się 11 czerwca - AKTEM ODDANIA - POŚWIĘCENIA SIĘ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI W JEDNOŚCI Z SERCEM JEZUSA złożonym podczas Mszy św. o godz. 18:00

Uroczyste Msze św. na rozpoczęcie i zakończenie rekolekcji odbędą się w parafii NMP Bolesnej na Strachocinie – ul. Tatarakowa 1.
Jest to parafia Koordynatora Diecezjalnego Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocław.
Dostępna będzie również transmisja online Mszy św.– na stronie www. parafii NMP Bolesnej: http://www.strachocin.archidiecezja.wroc.pl

DOSTĘP DO ROZWAŻAŃ NA KAŻDY DZIEŃ REKOLEKCJI zostanie przygotowany za pośrednictwem:

  1. Aplikacji Whatsapp (dedykowana grupa uczestników).
    Każda osoba, która zdecyduje się na dołączenie do grupy będzie codziennie otrzymywać linki z rozważaniami na dany dzień Rekolekcji.
  2. Na stronie internetowej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocław (www. wroclaw.odnowa.org) w wersji tekstowej i MP3.
  3. Video na kanale YouTube Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocław:
    https://www.youtube.com/c/OdnowawDuchuSwietymWroclaw.

Wszystkie niezbędne informacje dostępne na stronie internetowej www.wroclaw.odnowa.org.