W czasie Wielkiego Postu chcemy spotykać się na wspólnej modlitwie podczas kolejnego całonocnego czuwania z cyklu „OGIEŃ DWÓCH SERC”, które tym razem odbędzie się z 5 na 6 marca 2021 r. (z piątku na sobotę) w parafii pw. św. Bonifacego we Wrocławiu przy ul.Staszica. Spotkanie będzie transmitowane online pod poniższym linkiem:

https://m.youtube.com/watch?v=ekyuptirPtg&feature=youtu.be

Transmisja rozpocznie się w piątek, 5 marca, o godzinie 17:30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy, zarówno stacjonarnie w kościele Św. Bonifacego przy placu Staszica 4, jak i poprzez uczestnictwo online.

Modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem rozpocznie Ruch Światło - Życie, będący tym razem gospodarzem naszego spotkania. Czuwanie zakończy się poranną Mszą świętą o godzinie 7:00. Harmonogram naszej całonocnej modlitwy jest dostępny w poniższym formularzu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uiDw6TjisUQIaKTXQXOpd1v2SjtQvRPkeV3bxye-414/edit#gid=0

Czuwanie odbędzie się z zachowaniem aktualnych warunków bezpieczeństwa dotyczących spraw epidemiologicznych.

Wierzymy, że nasza wspólna modlitwa podoba się Panu Bogu. Modlitwa jest wszystkim! Bądźmy w niej gorliwi, wytrwali i konsekwentni. Sprowadzajmy Królestwo Boże na ziemię!

Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie włączyliście się w modlitwę podczas ostatniego czuwania „OGIEŃ DWÓCH SERC” - 05-06.02.2021 r., organizowanego w ramach przygotowania do IV Weekendu Ewangelizacyjnego "Ochrzczeni Ogniem", zaplanowanego na czerwiec 2021 r.

Fotograficzną relację z wydarzenia zamieścił na swoim portalu Gość Niedzielny:
https://wroclaw.gosc.pl/gal/pokaz/6720512.Ogien-Dwoch-Serc-w-kosciele-pw-Trojcy-Swietej-we-Wroclawiu

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi, oślepiaj szatana!

o. Krzysztof Piskorz OCD
"Katolicy na ulicy", organizatorzy IV Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Bartosz Mereszka: tel. 696 482 063
Paweł Baranowski: tel. 501 230 363