25.09.2021XXV Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze
Największe wydarzenie tego roku, które zgromadzi kilkadziesiąt tysięcy osób.

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się na świeżym powietrzu przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa. Będziemy prosić Ducha Świętego o rozpalenie w nas na nowo pierwotnej miłości oraz o nowy ogień dla naszych wspólnot.

 

Czuwanie to od zawsze okazja na zaproszenie nowych osób z parafii. Dla wspólnot jest to szansa na odbudowanie i pogłębienie relacji oraz budowanie jedności. Zachęcamy do organizowania wyjazdów parafialnych na to wydarzenie.
Na ręce Liderów i Odpowiedzialnych za nasze Wspólnoty kładziemy troskę o zachęcenie członków naszych Wspólnot do udziału w tym wydarzeniu JEDNOŚCI I MODLITWY!

W spotkaniu można uczestniczyć również przez internet. Aby móc oglądać transmisje należy posiadać konto w portalu oraz zapisać się w wydarzeniu.
Link do założenia konta: https://odnowa.orgi  trzeba wybrać z MENU KONTO.
Rejestracja dla osób, które chcą uczestniczyć duchowo w spotkaniu on-line pod linkiem: https://odnowa.org/wydarzenia/czuwania-i-kongresy/xxv-ogolnopolskie-czuwanie-katolickiej-odnowy-w-duchu-swietym.html

Przypominamy:
XXV Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym będzie inne niż zwykle. Tym razem spotykamy się u stóp Jasnej Góry pod koniec września. Będziemy wołać Ducha Świętego, aby ożywił nasze serca i rozpalił na nowo ogniem swojej miłości. Przez pierwszy konferencyjno-modlitewny blok przeprowadzi nas ks. Dawid Perlik - koordynator diec. bydgoskiej, egzorcysta diecezjalny.
W drugim bloku usłyszymy konferencje pt. ,,Nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości", którą wygłosi ks. Marcin Modrzyński - koordynator diec. gnieźnieńskiej, zaangażowany również w projekt oddanie33.pl.

Ogólnopolskie Czuwanie to od zawsze czas umocnienia, budowania jedności i ewangelizacji. Zapraszamy serdecznie i prosimy o Waszą modlitwę, aby ten czas zrodził dobre owoce.

PROGRAM CZUWANIA: tutaj