31 października 2020 o godz. 22:00 odbyło się czuwanie w Wigilię Wszystkich Świętych "Stworzeni do Wielkości" (Created 4 Greatness 2020), zorganizowane przez CHARIS International.

Słowo Papieża Franciszka skierowane do młodych charyzmatyków jest pod poniższym linkiem.  Jest małe opóźnienie z tłumaczeniem, przepraszamy. 🙂
https://www.facebook.com/charis.polska.official/videos/649965222575316

Papież Franciszek: ,,Drodzy młodzi (...) świętość, to codzienne spotkanie z Jezusem - bliskość z Jezusem w każdym momencie - w Eucharystii, w modlitwie, w drugim człowieku, z Chrystusem obecnym... życie z Chrystusem. Potrzebujemy tylko otworzyć nasze serca na Ducha Świętego, który umożliwia spotkanie z Jezusem, sami nie jesteśmy w stanie tego zrobić, to on potrzebuje wprowadzić nas na ścieżkę świętości. Wy młodzi nie myślcie, że świętość jest nieosiągalna. Świętość, to codzienna ścieżka chrześcijanina. Nie szukajcie innej drogi, pozwólcie, by Jezus Was pociągnął i uwiódł Wasze serca, otwórzcie Wasze serca na Ducha Świętego, aby On przemienił każdego z Was. Zawsze miejcie z sobą Ewangelie, bo Słowo Jezusa zainspiruje Was, aby pójść dalej". CREATED 4 GREATNESS (Wigilia Wszystkich Świętych, Rzym 2020)

Warto posłuchać też, co o świętości mówi nowo mianowany kardynał O. Raniero Cantalamessa:
https://www.facebook.com/charis.polska.official/videos/787895798452030

Pół godziny wcześniej, czyli o godz.  21:30, odbyła się cześć polska, w trakcie której mogliśmy m.in. poznać osoby z zespołu inicjującego powstanie Krajowych Służb Komunii Charis. Był też akcent wrocławski, w spotkaniu wziął udział bp Andrzej Siemieniewski.
Nagranie tej części jest tutaj:
https://www.facebook.com/charis.polska.official/videos/454813338830214