W roku 2019/2020 wspólnoty związane z Koordynacją Odnowy prowadziły następujące Seminaria Odnowy w Duchu Świętym:

 • Od 02 do 04 października 2020, Kiełczów, parafia p.w. NMP Różańcowej, ul Wrocławska 79, prowadził o. Paweł Drobot CSsR, wspólnota Jezusa Miłosiernego

 • Od 14 października 2019, godz. 18:00, Domasław, parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, ul. Wrocławska 34 B, prowadzili: Ks. Wojciech Jaśkiewicz, wspólnoty: Jeruzalem i Niosąca Ducha

 • Od 11 października 2019, godz. 18:00, Żórawina, parafia p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP w Żórawinie ul. Wrocławska 18

 • Od 10 października 2019, godz. 18:00, Seminarium dla małżeństw sakramentalnych i niesakramentalnych, Wrocław, kościół św. Michała Archanioła, ul. B. Prusa 78, wspólnota Michael z zaproszonymi gośćmi

 • Od 07.09.2019, Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej, Wrocław, ul. Katedralna 4, godz. 17.00, prowadzili: wspólnota Porta Coeli i ks. Mariusz Rosik (spotkania raz w miesiącu)

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju spotkanie wspólnot, które miało odbyć się 21.11.2020 roku w ramach Dnia Jedności Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej, zostało odwołane.

Jednak wszyscy członkowie 38 wspólnot naszej diecezji zostali zaproszeni do podjęcia 21 listopada 2020 roku nieustannego - 24-godzinnego Szturmu do Nieba w modlitwie uwielbienia różańcem w intencji: jedności w naszych małżeństwach, rodzinach i wspólnotach.

Diakonia Małżeństw Michael zaprosiła na Eucharystę w intencji rodzin w niedzieę 21 czerwieca 2020 r. o godz 17:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła, ul. B. Prusa 78. Po Mszy świętej diakonia poprowadziła nabożeństwo czerwcowe.

Odnowa Rodzinom wraz z Kompanią Jonatana (młodzież) zaprosili na spotkanie 13 czerwca 2020: wszystkie małżeństwa, narzeczonych, dzieci i młodzież, całe rodziny, wszystkich, którzy modlili się Koronką do Miłosierdzia Bożego za pośrednictwem online, do wspólnej modlitwy od godz. 15:00 na Strachocinie w Parafii p.w. NMP Bolesnej ul. Tatarkowa 1. Rozpoczęcie Koronką do Miłosierdzia Bożego, Eucharystia, a później plener, aby przy ognisku porozmawiać i spędzić razem czas, już na żywo. Organizatorzy zachęcili, aby zabrać ze sobą dzieci, swoją rodzinę, przyjaciół i coś "na ząb" (kiełbasę, chleb, ketchup, musztardę, itp).

6 czerwca 2020 wybrany został nowy świecki Koordynator Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Została nim Renata Kopeć ze wspólnoty Jezusa Miłosiernego z Kiełczowa.

Gratulujemy!

Życzymy Bożego błogosławieństwa w tej posłudze, potrzebnych darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej.

6.06.2020 zmarła Jolanta Juścińska, liderka wspólnoty LUMEN CHRISTI  z Wołowa. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci.

W Wigilię Zesłania Ducha Świętego 30.05.2020 w wielu miejscach odbyło się Czuwanie, z niektórych była też transmisja internetowa.

 • Wigilia Zesłania Ducha Świętego na Jasnej Górze online
 • Transmisja międzynarodowej modlitwy z Rzymu
 • Rekolekcje online z o. Antonello
 • Czuwanie on-line z parafii NMP Bolesnej we Wrocławiu-Różance
 • Kościół św. Krzyża we Wrocławiu
 • Parafia Świętej Rodziny we Wrocławiu
 • Parafia NMP Bolesnej we Wrocławiu -Strachocinie
 • Parafia NMP Matki Pocieszenia we Wrocławiu
 • Parafia Miłosierdzia Bożego, Wrocław-Gądów
 • Parafia św. Kazimierza Królewicza we Wrocławiu
 • Parafia św. Augustyna we Wrocławiu
 • Parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Wrocławiu
 • Parafia św. Bonifacego we Wrocławiu
 • DA Wawrzyny we Wrocławiu
 • Parafia Matki Bożej Królowej Pokoju, Wrocław-Popowice
 • Parafia Michała Archanioła, Wrocław-Muchobór Wlk
 • Parafia św. Antoniego Padewskiego, Wrocław
 • Parafia św. Karola Boromeusza, Wrocław
 • Parafia św. Franciszka z Asyżu, Wrocław
 • Parafia Chrystusa Króla we Wrocławiu
 • Parafia Opieki św. Józefa we Wrocławiu
 • Parafia Ducha Świętego we Wrocławiu
 • Parafia Trójcy Świętej we Wrocławiu
 • Parafia NMP Matki Miłosierdzia, Wrocław-Kowale
 • Parafia św. Jadwigi we Wrocławiu-Leśnicy
 • Parafia św. Andrzeja Apostoła Wrocław-Stabłowice
 • Parafia NMP Różańcowej w Kiełczowie
 • Parafia Bożego Ciała i NMP Częstochowskiej w Wierzbicach
 • Parafia Narodzenia NMP w Miękini
 • Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelinie
 • Parafia św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej
 • Parafia św. Bartłomieja i Św. Jadwigi (bazylika) w Trzebnicy
 • Parafia śś. Piotra i Pawła, Oława
 • Parafia św. Andrzeja Boboli, Milicz
 • Parafia św. Mikołaja, Brzeg

Odnowa Ogólnopolska zaprosiła wszystkich, którzy przeszli przez Seminarium Odnowy Wiary, kurs Alfa lub inne rekolekcje ewangelizacyjne, do postawienia kolejnego kroku wiary, jakim jest wejście na drogę uzdrowienia. Czas pandemii i izolacji nie musi być czasem smutku czy stagnacji, wręcz przeciwnie! Możemy wykorzystać go na pracę nad swoim sercem, by nauczyć się jak współpracować z łaską. Rozpoczęcie Internetowego Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego:  27.04.2020 r. Informacje i zapisy TUTAJ

W dniach 6-8.03.2020 odbył się KURS ANIMATORA grupy dzielenia w DA Wawrzyny, Wrocław, ul. Bujwida 41. Celem kursu było przygotowanie osób do prowadzenia grupek dzielenia podczas Seminarium Odnowy Wiary w Duchu Świętym. Główne zagadnienia kursu i zarazem odpowiedzialności Animatora: prowadzenie grupy dzielenia, rozeznawanie i przygotowywanie spotkań, prowadzenie modlitwy na grupce, towarzyszenie uczestnikom seminarium, dbanie o relacje w grupce i we wspólnocie. Zagadnienia, ramowy plan i zapisy: https://forms.gle/YZyHqC9p6iDTBhSGA

Instytut Nauk Biblijnych
Papieskiego Wydziału Teologicznego
we Wrocławiu
i Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej
cykl pięciu wykładów

SZKOŁA DUCHOWOŚCI
CHARYZMATYCZNEJ

Chrzest w Duchu Świętym
Zwieńczeniem Ewangelizacji

ks. Wojciech Jaśkiewicz
dr Artur Skowron

28.02.2020, godz. 18:00 do 20:30
Aula PWT we Wrocławiu, pl. Katedralny 1

W czwartek 27 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w kościele NMP Bolesnej, Wrocław - Strachocin, ul. Tatarakowa 1-3, odbyła się Msza św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

Odnowa Rodzinom Archidiecezji Wrocławskiej zaprosiła małżeństwa na kolejne spotkanie w sobotę 22 lutego w godz. od 10-16 w salce przy Parafii Świętej Rodziny, Wrocław, ul. Monte Cassino 68. Goście: Ksiądz Proboszcz Parafii Świętej Rodziny oraz Magdalena i Paweł Szczabel z Namaszczeni.pl oraz prowadząca warsztaty mgr Izabela Boryczko, która jest dyplomowaną i certyfikowaną psychoterapeutką z 16 -letnim stażem klinicznym w zawodzie i ponad 20-letnim doświadczeniem w szerzej rozumianej pomocy psychologicznej.

Wspólnota Płomień Pański zaprosiła na Zimową Szkołę Ducha w dniach 20-23 lutego 2020 r. Miejsce: Zaniemyśl, Ośrodek "Bojanowe Gniazdo". Termin: 20-23 lutego 2020 r.

Kompania Jonatana zaprosiła na zimowe rekolekcje dla dzieci i młodzieży w dniach 15-21.02.2020 (drugi tydzień ferii na Dolnym Śląsku) na Górze Św. Anny. W programie były warsztaty uwielbienia, teatralne, tańca, ciekawe wykłady, gry i zabawy, zarezerwowany czas na Eucharystię i wspólne modlitwy uwielbienia, podział na 3 grupy wiekowe.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Jezusa Miłosiernego w Kiełczowie zaprosiła na rekolekcje charyzmatyczne „EUCHARYSTIA ŹRÓDŁO I SZCZYT”. Prowadzący – o. Józef Witko OFM. Termin:
14-16.02.2020 r. Miejsce: Centrum Spotkań i Dialogu Krzydlina Mała 69, 56-100 Wołów.

Parafia Świętej Rodziny oraz Wspólnota Płomień Pański zaprosili na Warsztaty Pieśni Uwielbienia 14-16 lutego 2020. Prowadzący: Jakub Tomalak - Dyrygent, kompozytor, aranżer, wykładowca akademicki. Lider i założyciel zespołu Abba Pater Music; Ks. Grzegorz Mączka – Klawiszowiec, organista, akompaniator. Kapelan zespołu Abba Pater Music. Zafascynowany Słowem Bożym i muzyką.

Wspólnota Michael zaprosiła 11 lutego 2020 na 18.00 do kościoła Michała Archanioła we Wrocławiu przy ul. Prusa 78 na Mszę Świętą połączoną z modlitwą o uzdrowienie. Spotkanie poprowadził Aleksander Bańka.

Wspólnota  Płomień Pański zaprosiła na Wieczorne Spotkania ze Słowem 10 lutego 2020 godz. 19.00 do kaplicy w domu parafialnym.

W niedzielę, 09 lutego 2020, godzina 18:00 w Domu katechetycznym przy kościele Świętej Rodziny, sala 15 odbyła się projekcja filmu "Ága" Milko Lazarova, opowieści w przejmujący sposób mówiącej o pogodzeniu, przemijaniu i przebaczeniu.

Od 2 lutego do 4 lutego 2020 r odbyły się rekolekcje „DLACZEGO WARTO ZAWIERZYĆ SIĘ MARYI”. Poprowadził je Michał Wróblewski (wspólnie z Adrianem Pakułą przeprowadzają zawierzenia Maryi w całej Polsce). Rekolekcje odbyły się w Wierzbicach, Pustkowie Żurawskim i Bielanach Wrocławskich. Na rekolekcje zaprosiły wspólnoty "Niosąca Ducha" z Bielan Wrocławskich oraz "Dzieci Maryi" z Grupy Modlitwy Świętego Ojca Pio z Jaszkotla pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Odnowa Rodzinom zaprosiła na Spotkanie Małżeńskie 25 stycznia 2020 w godz. 10-16 w salce przy parafii Świętej Rodziny, ul. Monte Cassino 68. W programie: Eucharystia, uwielbienie, konferencje, małe grupki, wspólny stół, zapewniona opiekę nad dziećmi.

Instytut Nauk Biblijnych
Papieskiego Wydziału Teologicznego
we Wrocławiu
i Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej
cykl pięciu wykładów

SZKOŁA DUCHOWOŚCI
CHARYZMATYCZNEJ

Chrzest w Duchu Świętym

ks. dr. hab. Rajmund Pietkiewicz, prof. PWT
24.01.2020, godz. 18:00 do 20:30
Aula PWT we Wrocławiu, pl. Katedralny 1

W czwartek 23 stycznia 2020 r., godz. 18.00 w kościele NMP Bolesnej, Wrocław - Strachocin, ul. Tatarakowa 1-3, odbyła się Msza św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

23 stycznia 2020 zaraz po Mszy św. o godz. 18:00 odbyła się Godzina Uwielbienia z kolędami w kościele św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Domasławiu, ul. Wrocławska 34 B, na którą zaprosiła Diakonia Połączonych Sił "Niosącej Ducha" i "Jeruzalem".

Diakonia Połączonych Sił "Niosącej Ducha" i "Jeruzalem" zaprosiła na Wspólne Kolędowanie 18 stycznia 2020  godz. 15:30 do Kościoła  św. Andrzeja Apostoła, Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 30a.

17-19.01.2020 we Wrocławiu odbył się Kurs Tobiasz i Sara
Prowadzący:
ks. Adam Bajorski MSF
z ekipą SNE Oikos

Wspólnota Źródło Łaski zaprosiła na Zimowe spotkania z Biblią, Spotkanie 3. Konferencję wygłosił ks. Mariusz Rosik. Spotkanie odbyło się w środę 8.01.2020 o godz. 19.00, w salce katechetycznej w parafii Św. Kazimierza Królewicza, ul. Litewska 1 we Wrocławiu

Godzina Uwielbienia

3 stycznia 2020 o godz. 20:00 odbyła się Godzina Uwielbienia w kościele św. Andrzeja Apostoła w Bielanach Wrocławskich, ul. Wrocławska 30a, która poprowadziła Diakonia Połączonych Sił "Niosącej Ducha" i "Jeruzalem".