Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie włączyliście się w modlitwę podczas ostatniego czuwania „OGIEŃ DWÓCH SERC” - 05-06.02.2021 r., organizowanego w ramach przygotowania do IV Weekendu Ewangelizacyjnego "Ochrzczeni Ogniem", zaplanowanego na czerwiec 2021 r.

Fotograficzną relację z wydarzenia zamieścił na swoim portalu Gość Niedzielny:
https://wroclaw.gosc.pl/gal/pokaz/6720512.Ogien-Dwoch-Serc-w-kosciele-pw-Trojcy-Swietej-we-Wroclawiu

Przed nami okres Wielkiego Postu, czas pokuty i modlitwy, przygotowujący do przeżycia najważniejszych dla nas Świąt Wielkanocnych, pamiątki męki i zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa! Również w tym czasie chcemy spotykać się na wspólnej modlitwie podczas kolejnego całonocnego czuwania z cyklu „OGIEŃ DWÓCH SERC”, które tym razem odbędzie się z 5 na 6 marca 2021 r. (z piątku na sobotę) w parafii pw. św. Bonifacego we Wrocławiu przy ul.Staszica.

Rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 18:30, po której odbędzie się nabożeństwo ewangelizacyjne z przyjęciem Jezusa jako Pana i Zbawiciela, a następnie modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem rozpocznie Ruch Światło - Życie, będący tym razem gospodarzem naszego spotkania. Czuwanie zakończy się poranną Mszą świętą o godzinie 7:00. Prosimy wszystkie wspólnoty, które pragną prowadzić modlitwę uwielbienia o zapisywanie się na poniższym formularzu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uiDw6TjisUQIaKTXQXOpd1v2SjtQvRPkeV3bxye-414/edit?usp=sharing

Wierzymy, że nasza wspólna modlitwa podoba się Panu Bogu. Modlitwa jest wszystkim! Bądźmy w niej gorliwi, wytrwali i konsekwentni. Sprowadzajmy Królestwo Boże na ziemię!

Czuwanie odbędzie się z zachowaniem aktualnych warunków bezpieczeństwa dotyczących spraw epidemiologicznych.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi, oślepiaj szatana!

o. Krzysztof Piskorz OCD
"Katolicy na ulicy", organizatorzy IV Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Bartosz Mereszka: tel. 696 482 063
Paweł Baranowski: tel. 501 230 363