Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się z nami modlić w intencji koncertu wNieboGłosy, na Eucharystię w kościele NMP na Piasku, w czwartek 24 maja 2018, o godz.18.

Poprośmy Pana o jego opiekę w przygotowaniach koncertu, a także o dobre owoce tego spotkania z Bogiem i z ludźmi i uwielbienia Go za jego obecność w Najświętszym Sakramencie.

Inicjatywa Muzyczna Wrocław Wielbi

zaprasza na kolejne

Wielbienie

na zakończenie rekolekcji wielkopostnych
w kościele św. Wawrzyńca przy ul. O. Bujwida we Wrocławiu.

21.03.2018

Możesz przyjść już na Mszę św. o godz. 18.00, wysłuchać ostatniej nauki o. Jarosława Zatoki OFM, zaraz potem zaprosimy Cię do wspólnego uwielbienia Jezusa Chrystusa.

Koncert uwielbienia wNieboGłosy

organizowany przez Archidiecezję Wrocławską we współpracy z Fundacją "Młodzi Młodym" oraz wspólnotami Dom na Skale, Domowy Kościół, Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym, Mamre, Michael oraz Inicjatywą Muzyczną "Wrocław Wielbi" po raz pierwszy odbył się we Wrocławiu w Boże Ciało 2017 roku i połączony był z obchodami 20 rocznicy Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego.
Fenomen koncertów uwielbienia organizowanych w Boże Ciało w całej Polsce oraz niezwykle pozytywny odbiór ubiegłorocznej edycji, która zgromadziła ponad dwa tysiące wrocławian i mieszkańców pobliskich miejscowości, zainspirowały ideę ponawiania tego wydarzenia co roku.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Boże Ciało 31 maja, ponownie na placu Wolności, w godzinach 19:00-22:00. Koncert poprowadzą Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Będzie on okazją, aby doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który stworzył świat, żeby rozbudzić na nowo wiarę i uwielbić Boga za Jego obecność pośród nas oraz za sam dar Eucharystii. Podejmując temat roku duszpasterskiego „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym" będziemy wołać o Ducha Świętego.

Istnieje możliwość włączenia się w organizację wydarzenia jako wolontariusz, darczyńca lub członek Chóru, który w tym roku będzie otwarty dla ochotników zdecydowanych wziąć udział w weekendowych warsztatach muzycznych. Zachęcamy do wsparcia zbiórki funduszów na potrzeby organizacji koncertu poprzez portal crowdfoundingowy zrzutka.pl.

Więcej informacji na stronie wnieboglosy.wroclaw.pl oraz na facebooku.

Wielbienie na Ślęży

Komu tęskno do natury,
zapraszamy w góry ;)

Już w niedzielę 21 stycznia zagramy na szczycie Ślęży, w tamtejszym odnowionym kościele.

Msza Święta o 14.00, a potem wielbimy! Bądźcie!

Inicjatywa muzyczna
WROCŁAW WIELBI