Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bracia i siostry, już niedługo, w dniach 18 - 20 czerwca odbędzie się IV Weekend Ewangelizacyjny "Ochrzczeni Ogniem". Przez cały ostatni rok modliliśmy się wspólnie w wielu wrocławskich kościołach w ramach całonocnych czuwań uwielbieniowych "Ogień Dwóch Serc", aby wydarzenie, które jest przed nami, było czasem działania Ducha Świętego ku zbudowaniu Jego Kościoła.

Pan Jezus dał nam nakaz misyjny, abyśmy szli i głosili Ewangelię. Jeśli dzisiaj w swoim sercu odpowiadasz Bogu pragnieniem na Jego wezwanie, On poprzez swój Kościół, wyposaży Cię we wszystko, czego potrzebujesz, aby On mógł przez Ciebie działać, On - źródło wszelkiego dobra i miłości, Ten, któremu należy się chwała! Jeśli jednak myślisz, że się do tego nie nadajesz, potrzeba abyś się umniejszał i nie koncentrował na sobie, tylko na Bogu, Jego woli, Jego Słowach i tym co On, poprzez Ducha Świętego zamierza uczynić.

Doświadczenie ewangelizacji ulicznej może być dla Ciebie doświadczeniem działania Ducha Świętego przez Twoje usta, przez Twoje ręce, przez Twoje życie, jeżeli chcesz oddawać je Bogu, aby mógł się Tobą posługiwać, abyś Ty mógł widzieć Jego działanie! Namaszczenie o jakie prosimy i jakie otrzymujemy, aby iść i dawać świadectwo o żywym Bogu, jeśli jesteśmy Jego świadkami, nas samych wyprowadza na spotkanie z Nim, a jeśli się z Nim spotykamy, jesteśmy przez Niego dotykani i przemieniani. Potrzebujemy dawać świadectwo, aby zawsze pamiętać o tym co Bóg dla nas zrobił, aby to doświadczenie, umacniało też innych. Potrzebujemy głosić światu, że Jezus jest Bogiem żywym, bo wiele jest dusz, które idą na zatracenie, ale potrzebujemy również głosić Ewangelię, abyśmy sami umacniali się w wierze i doświadczali prowadzenia i działania Ducha Świętego w Jego mocy!

Jeśli chcesz głosić Kerygmat, przyjdź, aby być uroczyście posłanym do dzieła ewangelizacji. Jeśli nigdy nie głosiłeś i nie dzieliłeś się z drugim swoim doświadczeniem wiary i nie masz w tym żadnego doświadczenia, ale chciałbyś zrobić ku temu pierwszy krok, również przyjdź - będziesz posłany z kimś kto będzie głosił, a ty będziesz mógł w tym czasie wspierać go swoją modlitwą.

Te 3 dni Weekendu Ewangelizacyjnego, oprócz wyznaczonego czasu na ewangelizację, są również czasem modlitwy i uwielbienia. Zachęcamy do zapoznania się z planem i uczestnictwa we wspólnej modlitwie w takim wymiarze, na jaki pozwoli Ci czas. Kościół jest Wspólnotą Wspólnot i wierzymy, że zbliżające się wydarzenie dla wszystkich jego uczestników i tych którzy znajdą się w jego promieniu, będzie spotkaniem obfitującym w duchowe owoce.

W załączniku dołączony jest aktualny plakat wydarzenia. Prosimy o udostępnianie.
Facebook:  https://fb.me/e/2K3khedQY
Strona: https://ochrzczeniogniem.org/iv-weekend-ewangelizacyjny-ochrzczeni-ogniem/

Duchu Święty, oddajemy Ci ten czas, jednocz nas i wyposażaj w dary duchowe, abyśmy nimi dobrze służyli Twojemu Kościołowi, na Twoją Chwałę!

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami i oślepiaj szatana!

o. Krzysztof Piskorz OCD
"Katolicy Na Ulicy", organizatorzy IV Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Bartosz Mereszka: tel. 696 482 063
Paweł Baranowski: tel. 501 230 363