Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się  22 października 2021 o 19.00 w kościele św. Michała Archanioła, przy ul. Prusa 78 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Nie bój się, wierz tylko” wygłosi ks. Teodor Sawielewicz - kapłan, charyzmatyk, twórca Teobańkologii. Ze względu na istniejące nadal obostrzenia dotyczące ilości uczestników wymagana jest rejestracja udziału na stronie: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/nie-boj-sie-wierz-tylko.

Lękamy się utraty pracy i braku możliwości spłaty kredytu mieszkaniowego. Boimy o zdrowie swoje i przyszłość naszych dzieci. Martwimy reakcją rodziny, przyjaciół, znajomych na osobiste porażki. Oceniamy i jesteśmy oceniani. A świat uparcie zachęca do strachu przed drugim człowiekiem. Zapewnia wręcz, że samotność jest dobra i odpowiednia dla zdrowego rozwoju. A w niej właśnie czyha najgorszy z potworów: jest pustka, ciemność, brak nadziei i strach przed samym sobą …..  A przecież tak niewiele trzeba, aby żyć bez lęku na przekór światu. Wystarczy tylko wierzyć…. I o tym posłuchamy podczas konferencji ks. Teodora. Zapraszamy.

Więcej informacji o spotkaniu na http://mezczyzniwewroclawiu.pl. Poza konieczną rejestracją nie ma żadnych warunków wstępnych uczestnictwa.

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu
http://mezczyzniwewroclawiu.pl
https://www.facebook.com/mezczyzni.we.wroclawiu/