Jeśli chcesz zweryfikować swoje doświadczenie i myślenie - Czym jest uwielbienie, to zapraszamy do wzięcia udziału w: Charyzmatycznych rekolekcjach online - SZKOŁA UWIELBIENIA
TERMIN: 23-25.04.2021
ZAPISY do: 21.04.2021

UWIELBIENIE - to coś więcej niż styl muzyczny czy słowa wypowiadane na modlitwie. To wywyższenie Boga, oddawanie mu czci, jakiej jest godzien. To stawianie Go na pierwszym miejscu niezależnie od okoliczności.

Jeżeli chcesz doświadczyć MOCY UWIELBIENIA, nauczyć się jak uwielbiać Boga i stać się człowiekiem, który całą swoją istotą wielbi w Duchu i prawdzie, to zachęcamy szczególnie odpowiedzialnych za animację modlitwy w naszych Wspólnotach, prowadzących Adorację i wszystkich chętnych na te rekolekcje!
ks. Krzysztof Kralka SAC – pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.
Izabela Kostro – żona Bartka, mama Tymoteusza i Weroniki. Z wykształcenia teolog. Prywatnie księgowa. Liderka zespołu „Powołani by wielbić” oraz Wspólnoty „Tron Baranka”. Ewangelizatorka i formatorka uwielbienia.

UWAGA: Dla tych którzy się zapiszą a nie będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo, konferencje będą dostępne do odsłuchania w późniejszym czasie z tych samych linków, które otrzymują zapisani na rekolekcje.
Warunki uczestnictwa: rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

•    Treści: konferencje, charyzmatyczna modlitwa uwielbienia, modlitwa o uzdrowienie
•    Termin: 23-25 kwiecień 2021
•    Zapisy: do 21 kwietnia 2021
•    Czas trwania: piątek 20.00 – 21.30, sobota 9.30 – ok. 19.30, niedziela 9:30 – ok. 12:30 – z przerwami
•    Ofiara za uczestnictwo: 25 zł
•    Jeżeli aspekty finansowe nie pozwalają na uczestnictwo w rekolekcjach, prosimy o taką wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
•    LINK do transmisji zostanie rozesłany najpóźniej 22.04.2021 do końca dnia. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania.
•    PLAN REKOLEKCJI: obejmuje konferencje oraz charyzmatyczną modlitwę uwielbienia i modlitwę o uzdrowienie wraz z zespołem „Powołani by wielbić”.