Koncert uwielbienia wNieboGłosy

organizowany przez Archidiecezję Wrocławską we współpracy z Fundacją "Młodzi Młodym" oraz wspólnotami Dom na Skale, Domowy Kościół, Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym, Mamre, Michael oraz Inicjatywą Muzyczną "Wrocław Wielbi" po raz pierwszy odbył się we Wrocławiu w Boże Ciało 2017 roku i połączony był z obchodami 20 rocznicy Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego.
Fenomen koncertów uwielbienia organizowanych w Boże Ciało w całej Polsce oraz niezwykle pozytywny odbiór ubiegłorocznej edycji, która zgromadziła ponad dwa tysiące wrocławian i mieszkańców pobliskich miejscowości, zainspirowały ideę ponawiania tego wydarzenia co roku.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Boże Ciało 31 maja, ponownie na placu Wolności, w godzinach 19:00-22:00. Koncert poprowadzą Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Będzie on okazją, aby doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który stworzył świat, żeby rozbudzić na nowo wiarę i uwielbić Boga za Jego obecność pośród nas oraz za sam dar Eucharystii. Podejmując temat roku duszpasterskiego „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym" będziemy wołać o Ducha Świętego.

Istnieje możliwość włączenia się w organizację wydarzenia jako wolontariusz, darczyńca lub członek Chóru, który w tym roku będzie otwarty dla ochotników zdecydowanych wziąć udział w weekendowych warsztatach muzycznych. Zachęcamy do wsparcia zbiórki funduszów na potrzeby organizacji koncertu poprzez portal crowdfoundingowy zrzutka.pl.

Więcej informacji na stronie wnieboglosy.wroclaw.pl oraz na facebooku.